Rozveselte své vyšívání s touto krásnou předlohou motivu macešek! Vyrobena ze 100% bavlny, tato předloha je ideální pro křížkový steh a zvláště se hodí pro použití příze mouline (mulinka), která na ní skvěle vynikne. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, celá předloha pak měří 22,7 x 29,5 cm. Díky této předloze si můžete vytvořit originální vyšívané dílo plné barev a radosti. Hlavní parametry: - Materiál: 100% bavlna - Technika: křížkový steh - Doporučené použití: příze mouline (mulinka) - Rozměr... Celý popis

Koupit za 122 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte své vyšívání s touto krásnou předlohou motivu macešek! Vyrobena ze 100% bavlny, tato předloha je ideální pro křížkový steh a zvláště se hodí pro použití příze mouline (mulinka), která na ní skvěle vynikne. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, celá předloha pak měří 22,7 x 29,5 cm. Díky této předloze si můžete vytvořit originální vyšívané dílo plné barev a radosti.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: křížkový steh
- Doporučené použití: příze mouline (mulinka)
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
- Celkový rozměr předlohy: 22,7 x 29,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud