Rozproudí se vám krev v žilách, když se ponoříte do světa výšivek? Pokud ano, tato vyšívací předloha s motivem růžových růží je pro vás jako stvořená! Vyrobena z kvalitní 100% bavlny, tato předloha je ideální pro křížkový steh a je doporučeno použít příze mouline, aby se motiv co nejlépe vynikal. Obrázek růží má rozměr 18 x 24 cm a celá předloha měří 22,7 x 29,5 cm. Díky této předloze můžete vytvořit nádherný vyšívaný obraz plný krásných růží, kterým zkrátka nikdo neodolá. Hlavní parametry: - Materiál:... Celý popis

Koupit za 122 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozproudí se vám krev v žilách, když se ponoříte do světa výšivek? Pokud ano, tato vyšívací předloha s motivem růžových růží je pro vás jako stvořená! Vyrobena z kvalitní 100% bavlny, tato předloha je ideální pro křížkový steh a je doporučeno použít příze mouline, aby se motiv co nejlépe vynikal. Obrázek růží má rozměr 18 x 24 cm a celá předloha měří 22,7 x 29,5 cm. Díky této předloze můžete vytvořit nádherný vyšívaný obraz plný krásných růží, kterým zkrátka nikdo neodolá.

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Typ stehu: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
- Rozměr předlohy: 22,7 x 29,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud