Rádi byste se ponořili do světa ručního vyšívání a vytvořili si vlastní dílo plné fialových kytiček? Tato vyšívací předloha je právě pro vás! Vyšívejte s elegancí a precizností díky této kvalitní předloze vyrobené ze 100% bavlny. Motiv fialových kytiček vynikne nejlépe při použití křížkového stehu a přízí mouline, která dodá vaší výšivce jedinečný vzhled. Obrázek k vyšívání má rozměry 18 x 24 cm, celá předloha pak 22,7 x 29,5 cm. Staňte se mistrem vyšívání a nechte svou kreativitu rozkvést na plátně!... Celý popis

Koupit za 122 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa ručního vyšívání a vytvořili si vlastní dílo plné fialových kytiček? Tato vyšívací předloha je právě pro vás! Vyšívejte s elegancí a precizností díky této kvalitní předloze vyrobené ze 100% bavlny. Motiv fialových kytiček vynikne nejlépe při použití křížkového stehu a přízí mouline, která dodá vaší výšivce jedinečný vzhled. Obrázek k vyšívání má rozměry 18 x 24 cm, celá předloha pak 22,7 x 29,5 cm. Staňte se mistrem vyšívání a nechte svou kreativitu rozkvést na plátně!

Hlavní parametry:
- Materiál: 100% bavlna
- Typ stehu: křížkový steh
- Doporučené použití: příze mouline
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
- Rozměr celé předlohy: 22,7 x 29,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud