Vytvořte si vlastní originální vyšité obrazy kytic s touto skvělou sadou na vyšívání! S touto sadou můžete snadno a rychle vytvořit krásné vyšívané obrázky, které ozdobí váš interiér nebo které můžete věnovat jako originální dárek. Sada obsahuje předtištěnou tkaninu s předlohou, barevné příze mouline, obrázkový návod a vyšívací jehly - vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít s vaším vyšíváním. Kruh pro vyšívací práce není součástí sady, ale snadno si ho můžete pořídit zvlášť. Tato sada... Celý popis

Koupit za 197 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si vlastní originální vyšité obrazy kytic s touto skvělou sadou na vyšívání! S touto sadou můžete snadno a rychle vytvořit krásné vyšívané obrázky, které ozdobí váš interiér nebo které můžete věnovat jako originální dárek.

Sada obsahuje předtištěnou tkaninu s předlohou, barevné příze mouline, obrázkový návod a vyšívací jehly - vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít s vaším vyšíváním. Kruh pro vyšívací práce není součástí sady, ale snadno si ho můžete pořídit zvlášť.

Tato sada je ideální pro začátečníky i pokročilé vyšivačky. Balení je elegantně zabalené v pevné papírové obálce, což z ní činí skvělý dárek pro vaše blízké nebo pro vaši kreativní duši.

**Hlavní parametry:**
- Materiál: bavlna, kov
- Rozměry samotného obrázku:
- Varianta č. 1: 12 x 16,7 cm
- Varianta č. 2: 12 x 15,2 cm
- Varianta č. 3: 15,4 x 16,7 cm
- Varianta č. 4: 12 x 16,7 cm
- Varianta č. 5: 13 x 14,8 cm
- Rozměry sady: 15 x 22 cm
- Obsah sady: Příze, tkanina s předlohou, vyšívací jehly
Zobrazit více

Články odjinud