Rozvíjejte svou kreativitu a relaxujte s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem růžové kytice. Díky předtištěné tkanině a sadě barevných přízí vám vyšívání půjde jako po másle. Stačí se ponořit do tohoto uklidňujícího a zábavného koníčku. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrazu - od vyšívací tkaniny s předlohou, barevných přízí, až po vyšívací jehly. Obrázek má rozměry 12 x 15,2 cm a dodává se v elegantním dárkovém balení ve formě tvrdé papírové obálky o velikosti... Celý popis

Koupit za 195 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozvíjejte svou kreativitu a relaxujte s touto nádhernou sadou na vyšívání s motivem růžové kytice. Díky předtištěné tkanině a sadě barevných přízí vám vyšívání půjde jako po másle. Stačí se ponořit do tohoto uklidňujícího a zábavného koníčku. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrazu - od vyšívací tkaniny s předlohou, barevných přízí, až po vyšívací jehly. Obrázek má rozměry 12 x 15,2 cm a dodává se v elegantním dárkovém balení ve formě tvrdé papírové obálky o velikosti 15 x 22 cm. Dejte svému domovu nebo někomu blízkému originální dárek plný lásky a ruční práce. Vyšívání je skvělý způsob, jak si užít volný čas a zároveň vytvořit něco krásného vlastníma rukama.

Hlavní parametry:
- Motiv: Růžová kytice
- Materiál: Předtištěná tkanina
- Příze: Mouline (mulinka)
- Rozměr obrázku: 12 x 15,2 cm
- Balení: Dárková obálka o rozměru 15 x 22 cm
- Součástí balení: Vyšívací tkanina, barevné příze, obrázkový návod, vyšívací jehly
- Vyšívací kruh není součástí balení
- Doporučený průměr kruhu: Max. cca 21 cm
Zobrazit více

Články odjinud