Sada na vyšívání s motivem bílo-růžové kytice je ideální pro všechny milovníky ručních prací a kreativity. S touto sadou můžete snadno vytvořit krásný vyšívaný obrázek o rozměrech 12 x 15,2 cm. Sada obsahuje předtištěnou tkaninu s motivem, barevné příze mouline, obrázkový návod a vyšívací jehly, což vám usnadní celý proces a zajistí skvělý výsledek. Dárkové balení v podobě tvrdé, papírové obálky o rozměru 15 x 22 cm je skvělým doplňkem a zároveň zajišťuje, že sada bude skvělým dárkem pro vaše... Celý popis

Koupit za 197 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada na vyšívání s motivem bílo-růžové kytice je ideální pro všechny milovníky ručních prací a kreativity. S touto sadou můžete snadno vytvořit krásný vyšívaný obrázek o rozměrech 12 x 15,2 cm. Sada obsahuje předtištěnou tkaninu s motivem, barevné příze mouline, obrázkový návod a vyšívací jehly, což vám usnadní celý proces a zajistí skvělý výsledek.

Dárkové balení v podobě tvrdé, papírové obálky o rozměru 15 x 22 cm je skvělým doplňkem a zároveň zajišťuje, že sada bude skvělým dárkem pro vaše blízké. Při práci s touto sadou si všimnete, že vyšívací kruh není součástí balení, ale můžete použít kruhy o průměru maximálně cca 21 cm pro pohodlnější práci. Rozveselte svůj volný čas tímto kreativním projektem a vytvořte si vlastní vyšívaný kousek, kterým můžete ozdobit váš domov nebo ho darovat někomu blízkému.

**Hlavní parametry:**
- Motiv: bílo-růžová kytice
- Rozměr obrázku: 12 x 15,2 cm
- Obsah: předtištěná tkanina, barevné příze mouline, obrázkový návod, vyšívací jehly
- Dárkové balení: tvrdá papírová obálka o rozměru 15 x 22 cm
- Vyšívací kruh není součástí balení, doporučený průměr kruhu: max. cca 21 cm
Zobrazit více

Články odjinud