Vytvořte si krásné vyšívané obrazy krajinek s touto sadou na vyšívání. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít s tímto tradičním řemeslem. Na předtištěnou tkaninu jednoduše vyšívejte pomocí barevných přízí mouline podle přiloženého obrázkového návodu. Bambusový kruh, který je součástí sady, nejenže drží tkaninu na místě, ale po dokončení vyšívání může sloužit i jako rámeček pro váš hotový obrázek. Hlavní parametry: - Složení: bambus, bavlna, kov - Průměr: 26,5 cm - Obsahuje:... Celý popis

Koupit za 364 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si krásné vyšívané obrazy krajinek s touto sadou na vyšívání. Sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít s tímto tradičním řemeslem. Na předtištěnou tkaninu jednoduše vyšívejte pomocí barevných přízí mouline podle přiloženého obrázkového návodu. Bambusový kruh, který je součástí sady, nejenže drží tkaninu na místě, ale po dokončení vyšívání může sloužit i jako rámeček pro váš hotový obrázek.

Hlavní parametry:
- Složení: bambus, bavlna, kov
- Průměr: 26,5 cm
- Obsahuje: rámeček, sada barevných přízí, tkanina s předlohou, vyšívací jehly
Zobrazit více

Články odjinud