Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a vytvořili si krásný obrázek s motivem květů a berušky? Sada na vyšívání s tímto motivem je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi vyzkouší novou ruční práci plnou kreativity. S touto sadou můžete snadno vyšívat na předtištěnou tkaninu pomocí příze mouline (mulinka) a vytvořit si tak originální dekoraci do vašeho domova nebo originální dárek pro vaše blízké. Vyšívací sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli pustit do práce. Kromě vyšívací... Celý popis

Koupit za 364 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a vytvořili si krásný obrázek s motivem květů a berušky? Sada na vyšívání s tímto motivem je ideální volbou pro všechny, kteří si rádi vyzkouší novou ruční práci plnou kreativity. S touto sadou můžete snadno vyšívat na předtištěnou tkaninu pomocí příze mouline (mulinka) a vytvořit si tak originální dekoraci do vašeho domova nebo originální dárek pro vaše blízké.

Vyšívací sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se mohli pustit do práce. Kromě vyšívací tkaniny s předlohou získáte také sadu barevných přízí a stužek, které dodají vašemu obrázku živé barvy a texturu. Součástí sady je také obrázkový návod, který vás provede celým procesem vyšívání, a vyšívací jehly pro precizní práci. Pro upevnění vaší práce bude sloužit dřevěný, bambusový vyšívací kruh o průměru 26,5 cm, který zároveň poslouží jako elegantní rámeček pro váš hotový obrázek.

S touto vyšívací sadou můžete relaxovat, zapomenout na každodenní starosti a tvořit něco krásného vlastníma rukama. Buďte tvůrčí a dejte svému domovu osobitý nádech s touto originální vyšívací sadou.

Hlavní parametry:
- Motiv: Květy a beruška
- Použitá technika: Vyšívání přízí mouline (mulinka) na předtištěnou tkaninu
- Obsah sady: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze a stužky, obrázkový návod, vyšívací jehly, dřevěný, bambusový vyšívací kruh o průměru 26,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud