Zahalte se do atmosféry klidného mořského západu slunce s touto vyšívací předlohou. Motiv moře při západu slunce vás okouzlí a přenese do relaxačního prostředí, kde můžete zapomenout na každodenní starosti. Předloha je vyrobena z 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze muline, které na výšivce vyniknou nejlépe. Obrázek na vyšívání má rozměr 30 x 40 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro detailní vyšívání a vytvoření nádherného díla, které ozdobí vaše interiér. Hlavní... Celý popis

Koupit za 364 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte se do atmosféry klidného mořského západu slunce s touto vyšívací předlohou. Motiv moře při západu slunce vás okouzlí a přenese do relaxačního prostředí, kde můžete zapomenout na každodenní starosti. Předloha je vyrobena z 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze muline, které na výšivce vyniknou nejlépe. Obrázek na vyšívání má rozměr 30 x 40 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro detailní vyšívání a vytvoření nádherného díla, které ozdobí vaše interiér.

Hlavní parametry:
- Motiv moře při západu slunce
- Materiál: 100% bavlna
- Vhodná pro křížkový steh
- Doporučené použití přízí muline
- Rozměr: 30 x 40 cm
Zobrazit více

Články odjinud