Rozveselte svůj volný čas tímto nádherným vyšívacím motivem modrých květin ve váze! Tato vyšívací předloha je jako stvořená pro milovníky ručních prací, kteří si rádi vyzdobí svůj domov originální dekorací. Motiv květin ve váze je jemný, elegantní a dodá vašemu interiéru nádech romantiky. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zajišťuje pohodlné a příjemné vyšívání. Doporučujeme použít příze mouline, které skvěle vyniknou na vaší výšivce. Obrázek na vyšívání má rozměr 15 x 15 cm, takže... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte svůj volný čas tímto nádherným vyšívacím motivem modrých květin ve váze! Tato vyšívací předloha je jako stvořená pro milovníky ručních prací, kteří si rádi vyzdobí svůj domov originální dekorací. Motiv květin ve váze je jemný, elegantní a dodá vašemu interiéru nádech romantiky. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zajišťuje pohodlné a příjemné vyšívání. Doporučujeme použít příze mouline, které skvěle vyniknou na vaší výšivce. Obrázek na vyšívání má rozměr 15 x 15 cm, takže se jedná o skvělý projekt pro začátečníky i pokročilé v oblasti ručních prací.

Hlavní parametry:
- Motiv: Modré květiny ve váze
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline
- Rozměr: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud