Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a vytvořili si vlastní umělecké dílo? S touto předlohou s motivem červených květin ve váze to bude hračka! Předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline (mulinka), které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek k vyšívání má rozměry 15 x 15 cm, takže se můžete nechat unést tvůrčím procesem a vytvořit si skvostné vyšívané umění, které ozdobí váš domov či poslouží jako originální dárek pro vaše blízké.... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a vytvořili si vlastní umělecké dílo? S touto předlohou s motivem červených květin ve váze to bude hračka! Předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline (mulinka), které na výšivce skvěle vyniknou. Obrázek k vyšívání má rozměry 15 x 15 cm, takže se můžete nechat unést tvůrčím procesem a vytvořit si skvostné vyšívané umění, které ozdobí váš domov či poslouží jako originální dárek pro vaše blízké.

Hlavní parametry:
- Motiv: červené květiny ve váze
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (mulinka)
- Rozměry: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud