Ponořte se do světa vyšívání s touto nádhernou předlohou s motivem kočky na zeleném podkladu. Tento kousek umožní vaší kreativitě rozkvést a přinést do vašich projektů špetku elegance a originality. Vyšívací předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pevnost a trvanlivost. Díky rozměru 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní vyšívání, ať už se jedná o začátečníky nebo zkušené nadšence. Motiv kočky dodá vašemu dílu nádech hravosti a života, zatímco zelený podklad přidává... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ponořte se do světa vyšívání s touto nádhernou předlohou s motivem kočky na zeleném podkladu. Tento kousek umožní vaší kreativitě rozkvést a přinést do vašich projektů špetku elegance a originality. Vyšívací předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pevnost a trvanlivost. Díky rozměru 15 x 15 cm poskytuje dostatek prostoru pro detailní vyšívání, ať už se jedná o začátečníky nebo zkušené nadšence. Motiv kočky dodá vašemu dílu nádech hravosti a života, zatímco zelený podklad přidává do vaší práce svěžest a harmonii. Tato předloha je ideální pro křížkový steh a doporučuje se použít příze mouline (mulinka) pro maximální efekt. Ponořte se do světa vyšívání a stvořte si vlastní mistrovský kousek plný šarmu a krásy.

Hlavní parametry:
- Motiv: kočka
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 15 x 15 cm
- Technika: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud