Pro všechny milovníky ručního vyšívání máme tuhle roztomilou vyšívací předlohu s motivem pejska Bígla na béžovém podkladu. Tato předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na výšivce vyniknou nejlépe. Obrázek pejska Bígla má rozměr 15 x 15 cm, což z něj dělá skvělý projekt pro každého, kdo má rád ruční práce a chce si vytvořit originální doplněk do svého domova. Hlavní parametry: - Motiv: Pejsek Bígl - Materiál:... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pro všechny milovníky ručního vyšívání máme tuhle roztomilou vyšívací předlohu s motivem pejska Bígla na béžovém podkladu. Tato předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na výšivce vyniknou nejlépe. Obrázek pejska Bígla má rozměr 15 x 15 cm, což z něj dělá skvělý projekt pro každého, kdo má rád ruční práce a chce si vytvořit originální doplněk do svého domova.

Hlavní parametry:
- Motiv: Pejsek Bígl
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline (mulinka)
- Rozměr obrázku: 15 x 15 cm
Zobrazit více

Články odjinud