Začněte svůj vlastní vyšívací projekt s touto roztomilou vyšívací předlohou s motivem spícího medvídka! Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlné a příjemné vyšívání. Díky svému rozměru 15 x 15 cm je ideální pro křížkový steh, kterým můžete detailně vyšít každý motiv. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které skvěle vyniknou na výsledné výšivce a dodají jí živý a barevný vzhled. Tato vyšívací předloha je skvělým způsobem, jak si užít relaxaci a tvořivost při vytváření... Celý popis

Koupit za 86 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Začněte svůj vlastní vyšívací projekt s touto roztomilou vyšívací předlohou s motivem spícího medvídka! Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlné a příjemné vyšívání. Díky svému rozměru 15 x 15 cm je ideální pro křížkový steh, kterým můžete detailně vyšít každý motiv. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které skvěle vyniknou na výsledné výšivce a dodají jí živý a barevný vzhled. Tato vyšívací předloha je skvělým způsobem, jak si užít relaxaci a tvořivost při vytváření vlastního unikátního vyšívaného obrazce.

Hlavní parametry:
- Motiv: Spící medvídek
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 15 x 15 cm
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline (Mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud