Rozveselte své vyšívání touto krásnou předlohou s motivem hlavy koně na modrém podkladu. Kvalitní předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na výšivce krásně vyniknou. Obrázek k vyšívání má působivé rozměry 18 x 24 cm, což z něj činí skvělý doplněk pro vaše vyšívání. Ponořte se do světa jemných stehů a vytvořte si vlastní kousek umění s touto půvabnou předlohou. Hlavní parametry: - Motiv: Hlava koně - Materiál: 100% bavlna... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte své vyšívání touto krásnou předlohou s motivem hlavy koně na modrém podkladu. Kvalitní předloha je vyrobena ze 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na výšivce krásně vyniknou. Obrázek k vyšívání má působivé rozměry 18 x 24 cm, což z něj činí skvělý doplněk pro vaše vyšívání. Ponořte se do světa jemných stehů a vytvořte si vlastní kousek umění s touto půvabnou předlohou.

Hlavní parametry:
- Motiv: Hlava koně
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline (mulinka)
- Rozměry: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Články odjinud