Zahalte se do kouzla vyšívání s touto nádhernou předlohou, která zobrazuje půvabnou hlavu koně na modrém pozadí. Tento inspirativní motiv je jako stvořený pro milovníky vyšívání, kteří si rádi dopřávají chvíle klidu a kreativity. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které dokonale podtrhnou každý detail tohoto půvabného obrázku. Rozměry vyšívacího motivu jsou 18 x 24 cm, což poskytuje dost prostoru pro precizní vyšívání... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Zahalte se do kouzla vyšívání s touto nádhernou předlohou, která zobrazuje půvabnou hlavu koně na modrém pozadí. Tento inspirativní motiv je jako stvořený pro milovníky vyšívání, kteří si rádi dopřávají chvíle klidu a kreativity. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které dokonale podtrhnou každý detail tohoto půvabného obrázku. Rozměry vyšívacího motivu jsou 18 x 24 cm, což poskytuje dost prostoru pro precizní vyšívání každého detailu.

Hlavní parametry:
- Motiv: Hlava koně
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline (mulinka)
- Rozměry: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Články odjinud