Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a vytvořili si vlastní umělecké dílo? S touto vyšívací předlohou s motivem domku s mostkem a zelenými stromy to bude hračka! Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí při práci a pevnost materiálu. Motiv domku s mostkem a stromy je jedinečný a dodá vaší výšivce nádech venkovské idylky. Rozměry obrázku 18 x 24 cm poskytnou dostatek prostoru pro precizní vyšívání každého detailu. Tato předloha je ideální pro křížkový steh a doporučujeme... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se ponořili do světa vyšívání a vytvořili si vlastní umělecké dílo? S touto vyšívací předlohou s motivem domku s mostkem a zelenými stromy to bude hračka! Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zaručuje pohodlí při práci a pevnost materiálu. Motiv domku s mostkem a stromy je jedinečný a dodá vaší výšivce nádech venkovské idylky. Rozměry obrázku 18 x 24 cm poskytnou dostatek prostoru pro precizní vyšívání každého detailu. Tato předloha je ideální pro křížkový steh a doporučujeme použít příze mouline (mulinka) pro dokonalý výsledek. Rozveselte svůj volný čas tímto kreativním projektem a nechte svou fantazii volný průběh!

Hlavní parametry:
- Motiv: dům s mostem a stromy
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměry: 18 x 24 cm
- Technika: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud