Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspirativní motiv? Co takhle vyšívání zátiší se žlutými růžemi od talentované malířky Catheriny Klein? Tato vyšívací předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinku), které dokonale podtrhnou krásu tohoto motivu. Obrázek na vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, což z něj činí skvělý projekt pro začátečníky i pokročilé šičky. Ponořte se do světa jemného umění vyšívání a vytvořte si vlastní... Celý popis

Koupit za 128 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspirativní motiv? Co takhle vyšívání zátiší se žlutými růžemi od talentované malířky Catheriny Klein? Tato vyšívací předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinku), které dokonale podtrhnou krásu tohoto motivu. Obrázek na vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, což z něj činí skvělý projekt pro začátečníky i pokročilé šičky. Ponořte se do světa jemného umění vyšívání a vytvořte si vlastní dílo podle této nádherné předlohy.

Hlavní parametry:
- Motiv: zátiší se žlutými růžemi od Catheriny Klein
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (mulinka)
- Rozměr obrázku: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Články odjinud