Rozveselte své vyšívání touto krásnou předlohou s motivem červeného vlčího máku na elegantním černém pozadí. Tento design je skvělý pro milovníky křížkového stehu a přízí mouline, která dodá vaší výšivce úžasný vzhled. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a obrázek má rozměr 18 x 24 cm, což z ní činí skvělý doplněk pro vaše vyšívání. Hlavní parametry: - Motiv: červený vlčí mák na černém pozadí - Materiál: 100% bavlna - Rozměr: 18 x 24 cm - Doporučený druh stehu: křížkový steh - Doporučené... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte své vyšívání touto krásnou předlohou s motivem červeného vlčího máku na elegantním černém pozadí. Tento design je skvělý pro milovníky křížkového stehu a přízí mouline, která dodá vaší výšivce úžasný vzhled. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a obrázek má rozměr 18 x 24 cm, což z ní činí skvělý doplněk pro vaše vyšívání.

Hlavní parametry:
- Motiv: červený vlčí mák na černém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr: 18 x 24 cm
- Doporučený druh stehu: křížkový steh
- Doporučené příze: mouline (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud