Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspiraci? Tato vyšívací předloha s motivem malebného městečka na pohlednici v modro-zelených barvách je právě pro vás. Ponořte se do světa jemného ručního řemesla a vytvořte si vlastní kousek, kterým okouzlíte každého návštěvníka vašeho domova. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zajišťuje pohodlí při práci a zároveň dlouhou životnost výsledného vyšívání. Motiv městečka na pohlednici v modro-zelených odstínech dodá vaší práci nádech nostalgie... Celý popis

Koupit za 130 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspiraci? Tato vyšívací předloha s motivem malebného městečka na pohlednici v modro-zelených barvách je právě pro vás. Ponořte se do světa jemného ručního řemesla a vytvořte si vlastní kousek, kterým okouzlíte každého návštěvníka vašeho domova.

Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny, což zajišťuje pohodlí při práci a zároveň dlouhou životnost výsledného vyšívání. Motiv městečka na pohlednici v modro-zelených odstínech dodá vaší práci nádech nostalgie a romantiky. Ideální technikou pro tento motiv je křížkový steh, který zvýrazní detaily a barevné přechody.

Obrázek, který budete vyšívání, má rozměr 18 x 24 cm, což znamená, že se jedná o středně velký projekt, který zvládnete bez problémů dokončit. Ponořte se do relaxačního světa vyšívání a nechte svou kreativitu rozkvést s touto pohlednou předlohou.

Hlavní parametry:
- Motiv: Městečko na pohlednici
- Barvy: Modro-zelené
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené použití přízí: Mouline (mulinka)
- Rozměry obrázku: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Články odjinud