Vyšívejte si vlastní pohlednici s městečkem v modro-zelených barvách díky této krásné vyšívací předloze. Motiv vytvořený ze 100% bavlny je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline, které dodají vaší práci dokonalý vzhled. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, takže se můžete ponořit do tvůrčího procesu a vytvořit si vlastní kousek umění. Hlavní parametry: - Motiv: Městečko na pohlednici - Barvy: Modro-zelené - Materiál: 100% bavlna - Technika: Křížkový steh - Doporučené... Celý popis

Koupit za 128 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívejte si vlastní pohlednici s městečkem v modro-zelených barvách díky této krásné vyšívací předloze. Motiv vytvořený ze 100% bavlny je ideální pro křížkový steh, zejména pokud použijete příze mouline, které dodají vaší práci dokonalý vzhled. Obrázek k vyšívání má rozměr 18 x 24 cm, takže se můžete ponořit do tvůrčího procesu a vytvořit si vlastní kousek umění.

Hlavní parametry:
- Motiv: Městečko na pohlednici
- Barvy: Modro-zelené
- Materiál: 100% bavlna
- Technika: Křížkový steh
- Doporučené příze: Mouline
- Rozměr: 18 x 24 cm
Zobrazit více

Články odjinud