Vyšívání je umění, které v sobě skrývá kouzlo tradičního řemesla spojeného s kreativitou a precizností. S touto vyšívací předlohou s motivem panny od Alfonse Muchy a růžovými květy můžete propojit historii s vaším vlastním uměleckým talentem. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje pohodlí při práci a kvalitní výsledek. Motiv panny od Alfonse Muchy je elegantní a romantický, ideální pro milovníky umění a klasického stylu. Rozměry obrázku 24 x 51 cm poskytují dostatek prostoru pro detailní... Celý popis

Koupit za 364 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívání je umění, které v sobě skrývá kouzlo tradičního řemesla spojeného s kreativitou a precizností. S touto vyšívací předlohou s motivem panny od Alfonse Muchy a růžovými květy můžete propojit historii s vaším vlastním uměleckým talentem. Předloha je vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje pohodlí při práci a kvalitní výsledek. Motiv panny od Alfonse Muchy je elegantní a romantický, ideální pro milovníky umění a klasického stylu. Rozměry obrázku 24 x 51 cm poskytují dostatek prostoru pro detailní vyšívání, které bude jistě okouzlující.

Hlavní parametry:
- Motiv panny od Alfonse Muchy s růžovými květy
- Materiál: 100% bavlna
- Vhodná pro křížkový steh
- Doporučené použití přízí mouline
- Rozměry: 24 x 51 cm
Zobrazit více

Články odjinud