Vytvořte si vlastní vyšívací umělecký kousek s touto nádhernou předlohou inspirovanou dílem Alfonse Muchy. Motiv panny doplněný bílými a fialovými lilii vytvoří elegantní a jemný vzhled, který zaujme každého milovníka ručních prací. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na této předloze vyniknou nejlépe. Obrázek má rozměry 24 x 51 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro detailní a precizní vyšívání. Buďte kreativní... Celý popis

Koupit za 364 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vytvořte si vlastní vyšívací umělecký kousek s touto nádhernou předlohou inspirovanou dílem Alfonse Muchy. Motiv panny doplněný bílými a fialovými lilii vytvoří elegantní a jemný vzhled, který zaujme každého milovníka ručních prací. Předloha je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro křížkový steh. Doporučujeme použít příze mouline (mulinka), které na této předloze vyniknou nejlépe. Obrázek má rozměry 24 x 51 cm, což poskytuje dostatek prostoru pro detailní a precizní vyšívání. Buďte kreativní a vytvořte si vlastní vyšívací mistrovské dílo s touto inspirativní předlohou!

Hlavní parametry:
- Motiv inspirovaný Alfonsem Muchou
- Bílé a fialové lilie
- Materiál: 100% bavlna
- Vhodná pro křížkový steh
- Doporučené použití přízí mouline (mulinka)
- Rozměry: 24 x 51 cm
Zobrazit více

Články odjinud