Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte vhodnou sadu pro začátečníky? Sada na vyšívání s motivem pejska na zeleno-modrém podkladu je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí objevit krásu ručního vyšívání. Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli okamžitě začít tvořit: vyšívací tkaninu s předlohou pejska, sadu barevných přízí a jehlu. Předloha na vyšívání je vyrobena z 100% bavlny, což zaručuje kvalitu a trvanlivost. Motiv pejska na zeleno-modrém podkladu je roztomilý... Celý popis

Koupit za 167 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte vhodnou sadu pro začátečníky? Sada na vyšívání s motivem pejska na zeleno-modrém podkladu je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí objevit krásu ručního vyšívání. Tato kompletní sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli okamžitě začít tvořit: vyšívací tkaninu s předlohou pejska, sadu barevných přízí a jehlu.

Předloha na vyšívání je vyrobena z 100% bavlny, což zaručuje kvalitu a trvanlivost. Motiv pejska na zeleno-modrém podkladu je roztomilý a přináší do vašeho domova radost a barevný prvek. Sada je ideální pro začátečníky, kteří se chtějí naučit základy vyšívání a zkultivovat svou kreativitu.

Nejlepší výsledky dosáhnete použitím přízí mouline (mulinka), které na výšivce vyniknou a dodají vašemu dílu jedinečný vzhled. Obrázek pejska má rozměry 17 x 20,5 cm, což je ideální velikost pro snadné a pohodlné vyšívání.

Hlavní parametry:
- Motiv pejska na zeleno-modrém podkladu
- Vyšívací tkanina s předlohou
- Sada barevných přízí
- Jehla součástí balení
- Předloha vyšívání ze 100% bavlny
- Doporučené použití přízí mouline
- Rozměry obrázku: 17 x 20,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud