Rozveselte si svůj volný čas tímto kreativním vyšíváním s motivem černého koťátka na zeleno-modrém pozadí. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - vyšívací tkaninu s předlohou, barevné příze a jehlu. Ponořte se do světa jemného ručního řemesla a vytvořte si vlastní unikátní kousek, kterým můžete ozdobit váš interiér nebo ho darovat blízké osobě. Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh, zejména při použití přízí... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozveselte si svůj volný čas tímto kreativním vyšíváním s motivem černého koťátka na zeleno-modrém pozadí. Sada obsahuje vše, co potřebujete k vytvoření krásného vyšívaného obrázku - vyšívací tkaninu s předlohou, barevné příze a jehlu. Ponořte se do světa jemného ručního řemesla a vytvořte si vlastní unikátní kousek, kterým můžete ozdobit váš interiér nebo ho darovat blízké osobě. Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je ideální pro jednoduchý steh, zejména při použití přízí typu mouline, které na vyšívané práci krásně vyniknou. Obrázek koťátka má rozměr 10,5 x 10,5 cm, což je ideální velikost pro snadné a příjemné vyšívaní.

Hlavní parametry:
- Motiv: černé koťátko na zeleno-modrém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr obrázku: 10,5 x 10,5 cm
- Obsah sady: vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, jehla
- Doporučený druh stehu: jednoduchý steh
- Doporučené příze: mouline (mulinka)
Zobrazit více

Články odjinud