Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspirativní motiv? Sada na vyšívání s motivem tučňáka na modrém pozadí je právě pro vás! Tato kompletní vyšívací sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se pustili do tvorby vlastního vyšívaného obrazu. V balení naleznete vyšívací tkaninu s předlohou tučňáka, sadu barevných přízí a jehlu. Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je vhodná zejména na jednoduchý steh, který je ideální pro začátečníky i pokročilé vyšívání. Doporučujeme... Celý popis

Koupit za 120 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste si vyzkoušeli vyšívání a hledáte inspirativní motiv? Sada na vyšívání s motivem tučňáka na modrém pozadí je právě pro vás! Tato kompletní vyšívací sada obsahuje vše, co potřebujete k tomu, abyste se pustili do tvorby vlastního vyšívaného obrazu. V balení naleznete vyšívací tkaninu s předlohou tučňáka, sadu barevných přízí a jehlu. Předloha na vyšívání je vyrobena z kvalitní 100% bavlny a je vhodná zejména na jednoduchý steh, který je ideální pro začátečníky i pokročilé vyšívání. Doporučujeme použít příze typu mouline (mulinka), které na výšivce krásně vyniknou. Obrázek tučňáka má rozměr 10,5 x 10,5 cm, což je ideální velikost pro vytvoření pěkného vyšívaného obrazu, který můžete rámovat či využít jinak podle vaší fantazie.

Hlavní parametry:
- Motiv: Tučňák na modrém pozadí
- Materiál: 100% bavlna
- Rozměr obrázku: 10,5 x 10,5 cm
- Obsah balení: Vyšívací tkanina s předlohou, barevné příze, jehla
Zobrazit více

Články odjinud