Přinášíme vám sada letních vyšívacích vzorů uložených na praktickém USB flash disku. S touto kolekcí budete mít možnost okamžitě ozdobit své textilní výrobky čerstvými a veselými letními motivy. Vzory jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s vyšívacími stroji Brother, které disponují USB vstupem. Stačí jednoduše připojit USB disk ke stroji a vybrat si oblíbený motiv pro okamžité použití. Buďte kreativní a přidejte do svých projektů nádech letní svěžesti a radosti s těmito unikátními vzory. Hlavní... Celý popis

Koupit za 1 490 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přinášíme vám sada letních vyšívacích vzorů uložených na praktickém USB flash disku. S touto kolekcí budete mít možnost okamžitě ozdobit své textilní výrobky čerstvými a veselými letními motivy. Vzory jsou navrženy tak, aby byly kompatibilní s vyšívacími stroji Brother, které disponují USB vstupem. Stačí jednoduše připojit USB disk ke stroji a vybrat si oblíbený motiv pro okamžité použití. Buďte kreativní a přidejte do svých projektů nádech letní svěžesti a radosti s těmito unikátními vzory.

Hlavní parametry:
- Sada letních vyšívacích vzorů uložených na USB flash disku
- Kompatibilní s vyšívacími stroji Brother s USB vstupem
- Obsahuje různé motivy s letní tématikou
- Ideální pro okamžité zdobení textilních výrobků
- Snadné použití - stačí připojit USB disk ke stroji a vybrat motiv
Zobrazit více

Články odjinud