Vyšívací rámeček, který vám poslouží nejen k vyšívání, ale i jako stylový dekorační prvek vašeho interiéru. Jeho design kombinuje prvky pryže imitující dřevo a plastu, čímž vytváří atraktivní a moderní vzhled. Díky kovovému šroubku je snadné ho pověsit na stěnu a okamžitě vystavit váš umělecký výtvor. Hlavní parametry: - Materiál: pryž a plast - Design: imitace dřeva - Kovový šroubek pro zavěšení - Střední rozměry č. 1: 12,5 x 12,5 cm - Střední rozměry č. 2: 9,6 x 13,3 cm - Vnitřní rozměry č. 2:... Celý popis

Koupit za 80 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací rámeček, který vám poslouží nejen k vyšívání, ale i jako stylový dekorační prvek vašeho interiéru. Jeho design kombinuje prvky pryže imitující dřevo a plastu, čímž vytváří atraktivní a moderní vzhled. Díky kovovému šroubku je snadné ho pověsit na stěnu a okamžitě vystavit váš umělecký výtvor.

Hlavní parametry:
- Materiál: pryž a plast
- Design: imitace dřeva
- Kovový šroubek pro zavěšení
- Střední rozměry č. 1: 12,5 x 12,5 cm
- Střední rozměry č. 2: 9,6 x 13,3 cm
- Vnitřní rozměry č. 2: 8,4 x 11,9 cm
- Vnější rozměry č. 2: 11 x 14,5 cm
Zobrazit více

Články odjinud