Originální kruh z bambusu je skvělým základem pro vaše kreativní projekty! Využijte ho na výrobu lapačů snů, zvonkohér nebo jiných dekorací, které dodají vašemu domovu unikátní atmosféru. Díky svému přírodnímu vzhledu se skvěle hodí i pro drhané obrázky a závěsy. S průměrem 35 cm a bambusovým průměrem 0,8 cm je tento kruh ideální pro různorodé DIY projekty. Hlavní parametry: - Průměr: 35 cm - Průměr bambusu: 0,8 cm

Koupit za 180 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Originální kruh z bambusu je skvělým základem pro vaše kreativní projekty! Využijte ho na výrobu lapačů snů, zvonkohér nebo jiných dekorací, které dodají vašemu domovu unikátní atmosféru. Díky svému přírodnímu vzhledu se skvěle hodí i pro drhané obrázky a závěsy. S průměrem 35 cm a bambusovým průměrem 0,8 cm je tento kruh ideální pro různorodé DIY projekty.

Hlavní parametry:
- Průměr: 35 cm
- Průměr bambusu: 0,8 cm
Zobrazit více

Články odjinud