Pokud rádi tvoříte a rádi zdobíte svůj domov originálními dekoracemi, pak je tento kruh z bambusu právě pro vás! S jeho pomocí můžete vytvářet krásné lapače snů, zvonkohry nebo jiné dekorativní prvky, které oko potěší a dodají vašemu prostoru jedinečný nádech přírody. Bambusový kruh má průměr 40 cm a tloušťku bambusu 0,8 cm, což z něj činí ideální nástroj pro ruční práce. Jeho lehká váha a pevná konstrukce z něj dělají skvělý materiál pro různé druhy ručních prací, jako jsou drhané obrázky nebo... Celý popis

Koupit za 205 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud rádi tvoříte a rádi zdobíte svůj domov originálními dekoracemi, pak je tento kruh z bambusu právě pro vás! S jeho pomocí můžete vytvářet krásné lapače snů, zvonkohry nebo jiné dekorativní prvky, které oko potěší a dodají vašemu prostoru jedinečný nádech přírody.

Bambusový kruh má průměr 40 cm a tloušťku bambusu 0,8 cm, což z něj činí ideální nástroj pro ruční práce. Jeho lehká váha a pevná konstrukce z něj dělají skvělý materiál pro různé druhy ručních prací, jako jsou drhané obrázky nebo závěsy. Nechte se inspirovat přírodou a vaší kreativitou a pusťte se do tvorby s tímto praktickým bambusovým kruhem!

Hlavní parametry:
- Průměr: 40 cm
- Průměr bambusu: 0,8 cm
Zobrazit více

Články odjinud