Rádi byste se naučili vyšívání, ale nevíte, kde začít? Tato vyšívací sada je ideálním průvodcem pro vaše první kroky v tomto tradičním řemesle. Sada obsahuje kruh, do kterého snadno nasadíte látku s předtištěným vzorem květiny. Samotné vyšívání je díky tomuto vzoru mnohem jednodušší a přehlednější. V balení najdete také sadu bavlněných nití a jehel, abyste měli všechno potřebné po ruce. S obrázkovou předlohou a legendou vyberete správné barvy nití a pomocí jednoduchého křížkového stehu začnete... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rádi byste se naučili vyšívání, ale nevíte, kde začít? Tato vyšívací sada je ideálním průvodcem pro vaše první kroky v tomto tradičním řemesle. Sada obsahuje kruh, do kterého snadno nasadíte látku s předtištěným vzorem květiny. Samotné vyšívání je díky tomuto vzoru mnohem jednodušší a přehlednější.

V balení najdete také sadu bavlněných nití a jehel, abyste měli všechno potřebné po ruce. S obrázkovou předlohou a legendou vyberete správné barvy nití a pomocí jednoduchého křížkového stehu začnete tvořit svůj vlastní vyšívaný obraz. Vyšívání není jen zábavná aktivita, ale také skvělý způsob, jak si procvičit jemnou motoriku a trpělivost.

S touto vyšívací sadou se stanete mistrem křížkového stehu a objevíte radost z vlastnoručně vytvořeného díla. Nechte svou kreativitu rozkvést a užijte si relaxaci při tvoření krásných vyšívaných motivů.

Obsah balení:
- 1x předtisk na textilii
- 1x kruh k uchycení látky
- 1x obrázková předloha
- 1x sada jehel a bavln

Hlavní parametry:
- Rozměry: 21,5 x 25 x 1 cm
- Vnější průměr kruhu: 21,5 cm
- Technika vyšívání: křížkový steh
- Materiál: textilie s předtištěným vzorem
Zobrazit více

Články odjinud