Přineste do svého domova kousek magie s tímto velkým kovovým kruhem, který je ideální pro výrobu lapačů snů a dalších dekorativních prvků. Kruh je pečlivě zpracovaný a jeho spoje jsou precizně svařené, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost. S průměrem 25 cm a drátem o tloušťce 3 mm je tento kovový kruh perfektní základ pro vaše kreativní projekty. Přidejte do svého domova trochu industriálního šarmu a začněte tvořit! Hlavní parametry: - Průměr: 25 cm - Průměr drátu: 3 mm

Koupit za 69 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Přineste do svého domova kousek magie s tímto velkým kovovým kruhem, který je ideální pro výrobu lapačů snů a dalších dekorativních prvků. Kruh je pečlivě zpracovaný a jeho spoje jsou precizně svařené, což zaručuje jeho pevnost a dlouhou životnost. S průměrem 25 cm a drátem o tloušťce 3 mm je tento kovový kruh perfektní základ pro vaše kreativní projekty. Přidejte do svého domova trochu industriálního šarmu a začněte tvořit!

Hlavní parametry:
- Průměr: 25 cm
- Průměr drátu: 3 mm
Zobrazit více

Články odjinud