Bambusový kruh je nezbytným nástrojem pro tvorbu různých dekorací a uměleckých děl. Jeho pevná a nelakovaná konstrukce poskytuje ideální základ pro lapače snů, háčkované mandaly, macramé, květinové věnce a mnoho dalších kreativních projektů. Díky široké škále dostupných velikostí si můžete vybrat ten správný kruh pro vaši inspiraci a nápady. Inspirovat se můžete na našem blogu, kde najdete návod na výrobu háčkované mandaly v kruhu a mnoho dalších tipů a triků pro využití tohoto skvělého nástroje.... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Bambusový kruh je nezbytným nástrojem pro tvorbu různých dekorací a uměleckých děl. Jeho pevná a nelakovaná konstrukce poskytuje ideální základ pro lapače snů, háčkované mandaly, macramé, květinové věnce a mnoho dalších kreativních projektů. Díky široké škále dostupných velikostí si můžete vybrat ten správný kruh pro vaši inspiraci a nápady.

Inspirovat se můžete na našem blogu, kde najdete návod na výrobu háčkované mandaly v kruhu a mnoho dalších tipů a triků pro využití tohoto skvělého nástroje.

Hlavní parametry:
- Výška okraje: 10mm
- Tloušťka: 3mm
Zobrazit více

Články odjinud