Tvořte krásné dekorace s našimi kovovými kruhy v bílé barvě! Tyto kruhy jsou ideální pro výrobu lapačů snů, háčkovaných mandal, macramé věnců, zrcadel, květinových věnců a mnoho dalších dekorativních prvků. Díky jejich velikosti 45 cm a větší budete mít dostatek prostoru pro vaši kreativitu a fantazii. Navštivte náš blog a inspirujte se, jak vyrobit krásnou háčkovanou mandalu právě s těmito kruhy! Hlavní parametry: - Materiál: kov - Barva: bílá - Velikost: 45 cm a větší

Koupit za 156 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tvořte krásné dekorace s našimi kovovými kruhy v bílé barvě! Tyto kruhy jsou ideální pro výrobu lapačů snů, háčkovaných mandal, macramé věnců, zrcadel, květinových věnců a mnoho dalších dekorativních prvků. Díky jejich velikosti 45 cm a větší budete mít dostatek prostoru pro vaši kreativitu a fantazii. Navštivte náš blog a inspirujte se, jak vyrobit krásnou háčkovanou mandalu právě s těmito kruhy!

Hlavní parametry:
- Materiál: kov
- Barva: bílá
- Velikost: 45 cm a větší
Zobrazit více

Články odjinud