Kovové kruhy v bílé barvě jsou skvělým základem pro vaše tvořivé projekty. Využijete je při výrobě lapačů snů, háčkovaných mandal, macramé věnců, zrcadel, květinových věnců a mnoha dalších dekorací. Díky jejich kvalitnímu zpracování a neutrální bílé barvě se skvěle hodí do různých interiérů a stylů. Kruhy o velikosti 45 cm a větší jsou ideální pro větší projekty a výrazné dekorace. Tyto kruhy posíláme pouze kurýrem PPL na zvolenou adresu, protože vzhledem k jejich velikosti není možné je zaslat... Celý popis

Koupit za 598 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kovové kruhy v bílé barvě jsou skvělým základem pro vaše tvořivé projekty. Využijete je při výrobě lapačů snů, háčkovaných mandal, macramé věnců, zrcadel, květinových věnců a mnoha dalších dekorací. Díky jejich kvalitnímu zpracování a neutrální bílé barvě se skvěle hodí do různých interiérů a stylů.

Kruhy o velikosti 45 cm a větší jsou ideální pro větší projekty a výrazné dekorace. Tyto kruhy posíláme pouze kurýrem PPL na zvolenou adresu, protože vzhledem k jejich velikosti není možné je zaslat na Zásilkovnu. Pro menší projekty a detaily najdete u nás také kruhy menší než 45 cm.

Inspirovat se můžete na našem blogu, kde najdete návody a tipy, jak využít tyto kruhy naplno. Stačí se podívat na článek "Jak vyrobit háčkovanou mandalu v kruhu" a nechte se inspirovat k tvorbě vlastních originálních dekorací.

---

Hlavní parametry:

- Materiál: Kov
- Barva: Bílá
- Velikost: 45 cm a větší / Menší než 45 cm
- Doprava: Pouze kurýrem PPL (pro kruhy 45 cm a větší) / Standardní dodání (pro menší kruhy)
Zobrazit více

Články odjinud