Vyšívací kruh z bambusového světlého dřeva je ideální pomůckou pro každého nadšence ručních prací. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje stabilní a pevnou podporu pro vyšívací látku. Kovový stahovací šroub umožňuje snadné a rychlé vypnutí látky a zajištění její pevné polohy během práce. S vnějším průměrem 23 cm, středním průměrem 22 cm a vnitřním průměrem 21,5 cm je tento vyšívací kruh vhodný pro širokou škálu vyšívání od menších až po středně velké projekty. Přineste do svého... Celý popis

Koupit za 79 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vyšívací kruh z bambusového světlého dřeva je ideální pomůckou pro každého nadšence ručních prací. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování poskytuje stabilní a pevnou podporu pro vyšívací látku. Kovový stahovací šroub umožňuje snadné a rychlé vypnutí látky a zajištění její pevné polohy během práce. S vnějším průměrem 23 cm, středním průměrem 22 cm a vnitřním průměrem 21,5 cm je tento vyšívací kruh vhodný pro širokou škálu vyšívání od menších až po středně velké projekty. Přineste do svého domova kousek tradice spojený s moderním designem a užijte si kreativitu při vyšívání s tímto elegantním vyšívacím kruhem.

Hlavní parametry:
- Materiál: bambusové světlé dřevo
- Průměry: vnější 23 cm, střední 22 cm, vnitřní 21,5 cm
- Kovový stahovací šroub pro snadné upevnění látky
Zobrazit více

Články odjinud