Tkanina kanavá je ideální volbou pro vaše vyšívání díky své kvalitě a pravidelné struktuře. S hustotou 46 oček na 10 cm je tato tkanina srovnatelná s kanavou 5. S šířkou 140 cm a gramáží 170 g/m² je tkanina dostatečně pevná a zároveň pohodlná na zpracování. Složení 100% bavlna zaručuje příjemný pocit na dotek a kvalitní výsledek vaší práce. Při objednávce je možné vybrat požadované množství od 0,5 m, přičemž tkanina bude dodána v jednom celku. Před začátkem práce doporučujeme tkaninu vysrážet o... Celý popis

Koupit za 286 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tkanina kanavá je ideální volbou pro vaše vyšívání díky své kvalitě a pravidelné struktuře. S hustotou 46 oček na 10 cm je tato tkanina srovnatelná s kanavou 5. S šířkou 140 cm a gramáží 170 g/m² je tkanina dostatečně pevná a zároveň pohodlná na zpracování. Složení 100% bavlna zaručuje příjemný pocit na dotek a kvalitní výsledek vaší práce. Při objednávce je možné vybrat požadované množství od 0,5 m, přičemž tkanina bude dodána v jednom celku. Před začátkem práce doporučujeme tkaninu vysrážet o cca 5% pro minimalizaci možného smrštění při praní nebo žehlení.

**Hlavní parametry:**
- Šířka: 140 cm
- Gramáž: 170 g/m²
- Hustota: 5 oček / 1 cm
- Složení: 100% bavlna
- Minimální objednatelné množství: 0,5 m
- Technika: vyšívání
Zobrazit více

Články odjinud