Kvalitní kanava s pravidelnou strukturou je ideální pro vaše vyšívání. S hustotou 40 oček na 10 cm je srovnatelná s kanavou 4, což zaručuje precizní výsledky vaší práce. Tkanina se může srazit o cca 5%, proto doporučujeme provést před šitím vysrážení. Šířka: 150 cm Gramáž: 201 g/m² Hustota: 4 očka / 1 cm Originální návin: 10 m Prodej od: 0,5 m Tato kanava je skvělou volbou pro vaše vyšívání, díky kterému můžete vytvářet jedinečné a precizní kousky. Nechte se inspirovat a zkuste nové techniky s... Celý popis

Koupit za 313 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kvalitní kanava s pravidelnou strukturou je ideální pro vaše vyšívání. S hustotou 40 oček na 10 cm je srovnatelná s kanavou 4, což zaručuje precizní výsledky vaší práce. Tkanina se může srazit o cca 5%, proto doporučujeme provést před šitím vysrážení.

Šířka: 150 cm
Gramáž: 201 g/m²
Hustota: 4 očka / 1 cm
Originální návin: 10 m
Prodej od: 0,5 m

Tato kanava je skvělou volbou pro vaše vyšívání, díky kterému můžete vytvářet jedinečné a precizní kousky. Nechte se inspirovat a zkuste nové techniky s touto kvalitní tkaninou.

---

**Hlavní parametry:**
- Šířka: 150 cm
- Gramáž: 201 g/m²
- Hustota: 4 očka / 1 cm
- Originální návin: 10 m
- Prodej od: 0,5 m
Zobrazit více

Články odjinud