Rozšiřte svou sbírku vyšívacích vzorů s touto sadou Brother č. 12 USB obsahující perličkové vzory. Sada nabízí širokou škálu krásných a detailních vzorů, které můžete snadno použít na svých vyšívacích projektech. Perfektní volba pro majitele vyšívacích strojů Brother s USB vstupem, kteří hledají nové inspirace pro své tvůrčí projekty. Díky této sadě můžete rychle a snadno vytvářet jedinečné a elegantní vzory na různé látky a textilie. Buďte kreativní a přidejte do svých výtvorů něco speciálního... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozšiřte svou sbírku vyšívacích vzorů s touto sadou Brother č. 12 USB obsahující perličkové vzory. Sada nabízí širokou škálu krásných a detailních vzorů, které můžete snadno použít na svých vyšívacích projektech. Perfektní volba pro majitele vyšívacích strojů Brother s USB vstupem, kteří hledají nové inspirace pro své tvůrčí projekty. Díky této sadě můžete rychle a snadno vytvářet jedinečné a elegantní vzory na různé látky a textilie. Buďte kreativní a přidejte do svých výtvorů něco speciálního s těmito perličkovými vzory od Brother.

Hlavní parametry:
- Sada obsahuje perličkové vyšívací vzory
- Kompatibilní s vyšívacími stroji Brother s USB vstupem
- Široký výběr designů pro různé druhy projektů
- Snadné použití pro rychlé a efektivní vyšívací práce
Zobrazit více

Články odjinud