Rozšiřte svou sbírku vyšívacích vzorů o tuto půvabnou sadu motivů určených speciálně pro děti! Sada vyšívacích vzorů s názvem "Dětské motivy USB" je skvělým doplňkem pro každého, kdo rád tvoří a zdobí textil. S touto sadou na USB flash disku získáte snadný přístup k různým motivům, které můžete použít na svých vyšívacích strojích Brother s USB vstupem. V kolekci naleznete nejen celou abecedu pro personalizaci dětských projektů, ale také různé veselé motivy, které se skvěle hodí pro dětské oblečení,... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozšiřte svou sbírku vyšívacích vzorů o tuto půvabnou sadu motivů určených speciálně pro děti! Sada vyšívacích vzorů s názvem "Dětské motivy USB" je skvělým doplňkem pro každého, kdo rád tvoří a zdobí textil. S touto sadou na USB flash disku získáte snadný přístup k různým motivům, které můžete použít na svých vyšívacích strojích Brother s USB vstupem.

V kolekci naleznete nejen celou abecedu pro personalizaci dětských projektů, ale také různé veselé motivy, které se skvěle hodí pro dětské oblečení, dečky, polštáře a mnoho dalších kreativních nápadů. Buďte inspirací pro své okolí a vytvořte jedinečné a originální kousky s pomocí těchto roztomilých vyšívacích vzorů!

Hlavní parametry:
- Sada dětských vyšívacích motivů na USB flash disku
- Kompatibilní s vyšívacími stroji Brother s USB vstupem
- Obsahuje abecedu a různé motivy pro dětské projekty
Zobrazit více

Články odjinud