Království jemných krajkových vzorů je nyní na dosah ruky díky této exkluzivní kolekci vyšívacích vzorů na USB flash disk. S celkem 35 nádhernými vzory, které zdobí vaše textilní projekty, budete mít nekonečné možnosti pro vaši kreativitu. Vzory jsou navrženy speciálně pro vyšívací stroje Brother s USB vstupem a jsou snadno přístupné ve formátu .PES. Od detailních květinových motivů po elegantní geometrické vzory, tato kolekce opravdu nabízí něco pro každého milovníka vyšívání. Sada obsahuje 35... Celý popis

Koupit za 2 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Království jemných krajkových vzorů je nyní na dosah ruky díky této exkluzivní kolekci vyšívacích vzorů na USB flash disk. S celkem 35 nádhernými vzory, které zdobí vaše textilní projekty, budete mít nekonečné možnosti pro vaši kreativitu. Vzory jsou navrženy speciálně pro vyšívací stroje Brother s USB vstupem a jsou snadno přístupné ve formátu .PES. Od detailních květinových motivů po elegantní geometrické vzory, tato kolekce opravdu nabízí něco pro každého milovníka vyšívání.

Sada obsahuje 35 různých vzorů, z nichž 4 jsou velké až do rozměrů 130 mm x 180 mm, zatímco zbývajících 31 vzorů má maximální rozměry 100 mm x 100 mm. Díky této široké škále velikostí budete mít možnost vytvářet úžasné vyšívané kousky na různé druhy látek a projektů.

Nechejte se unést krajkovou elegancí a začněte vyšívání s touto inspirativní kolekcí vyšívacích vzorů na USB flash disk, která rozhodně nepřehlédnete.

Hlavní parametry:
- Kolekce obsahuje 35 různých krajkových vyšívacích vzorů
- Vzory jsou kompatibilní s vyšívacími stroji Brother s USB vstupem
- Formát vzorů: .PES
- 4 vzory do rozměrů 130 mm x 180 mm
- 31 vzorů do rozměrů 100 mm x 100 mm
Zobrazit více

Články odjinud