Díky vzduchovacímu kompresoru PondoAir 200 s výkonem 200l/h můžete snadno zajistit dostatečný přísun kyslíku do vašeho jezírka, nádrže či akvária. S balením získáte dvě hadice a dva vzduchovací kamenné, které lze umístit do různých pozic v rybníku nebo dokonce ve filtru. Vzduchovací kameny jsou vhodné až do hloubky 1,3m, což zajišťuje optimální rozložení kyslíku ve vodě. V balení najdete také náhradní membránu, abyste měli jistotu, že vaše zařízení bude vždy plně funkční. Tento set je připraven... Celý popis

Koupit za 495 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Díky vzduchovacímu kompresoru PondoAir 200 s výkonem 200l/h můžete snadno zajistit dostatečný přísun kyslíku do vašeho jezírka, nádrže či akvária. S balením získáte dvě hadice a dva vzduchovací kamenné, které lze umístit do různých pozic v rybníku nebo dokonce ve filtru. Vzduchovací kameny jsou vhodné až do hloubky 1,3m, což zajišťuje optimální rozložení kyslíku ve vodě. V balení najdete také náhradní membránu, abyste měli jistotu, že vaše zařízení bude vždy plně funkční. Tento set je připraven k okamžité instalaci, takže se můžete ihned pustit do zlepšení životního prostředí vašich vodních tvorů.

Hlavní parametry:
- Výkon: 200l/h
- Maximální hloubka použití vzduchových kamenů: 1,3m
- Obsah balení: 1x vzduchovací kompresor, 2x 5m vzduchové hadice, 2x vzduchovací kámen, 2x náhradní membrána
- Okamžitá instalace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pontec
Vzduchové difuzory pro jezírka ano

Články odjinud