Vzduchovací kompresor PondoAir 200 je ideálním pomocníkem pro udržení zdravého prostředí ve vašem jezírku, nádrži nebo akváriu. S výkonem 200l/h zajistí pravidelnou dodávku kyslíku, který je nezbytný pro život vodních organismů. Balení obsahuje vše, co potřebujete pro okamžitou instalaci. Dvě hadice o délce 5 metrů jsou dostatečně dlouhé, aby jste mohli umístit vzduchovací kameny do různých pozic ve vašem rybníku nebo filtru. Tyto kameny jsou vybaveny náhradními membránami a mohou být použity až... Celý popis

Koupit za 495 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Vzduchovací kompresor PondoAir 200 je ideálním pomocníkem pro udržení zdravého prostředí ve vašem jezírku, nádrži nebo akváriu. S výkonem 200l/h zajistí pravidelnou dodávku kyslíku, který je nezbytný pro život vodních organismů.

Balení obsahuje vše, co potřebujete pro okamžitou instalaci. Dvě hadice o délce 5 metrů jsou dostatečně dlouhé, aby jste mohli umístit vzduchovací kameny do různých pozic ve vašem rybníku nebo filtru. Tyto kameny jsou vybaveny náhradními membránami a mohou být použity až do hloubky 1,3 metru.

Vzduchovací kompresor je součástí balení a je připraven k okamžitému použití. S jeho pomocí budete mít jistotu, že vaše vodní prostředí je dostatečně okysličené a zdravé pro vaše ryby a rostliny.

Hlavní parametry:
- Výkon: 200l/h
- Dvě hadice o délce 5 metrů
- Dva vzduchovací kamny
- Možnost použití do hloubky až 1,3 metru
- Připraven k okamžité instalaci
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pontec
Vzduchovací čerpadla pro jezírka ano
Vzduchové kamínky pro jezírka ano
Vzduchové difuzory pro jezírka ano
Vzduchové čerpadlo s filtrem pro jezírka ano

Články odjinud