Kamna Wamsler Kamino OF 804 classic jsou dokonalou kombinací tradičního designu a moderní technologie. Vyrobena z vysoce kvalitních litinových dílů s plnými litinovými dvířky, tyto kameny jsou navrženy pro nepřetržitý provoz po dobu 24 hodin. Díky systému kamen umožňujícímu dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí jsou tyto kamna nejen efektivní, ale i ekologicky šetrná. S hlubokými spalovacími prostory z kvalitních šamotů a velkými přikládacími dvířky... Celý popis

Koupit za 15 690 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Kamna Wamsler Kamino OF 804 classic jsou dokonalou kombinací tradičního designu a moderní technologie. Vyrobena z vysoce kvalitních litinových dílů s plnými litinovými dvířky, tyto kameny jsou navrženy pro nepřetržitý provoz po dobu 24 hodin. Díky systému kamen umožňujícímu dokonalé spalování plynů a prachových částic s minimálním dopadem na životní prostředí jsou tyto kamna nejen efektivní, ale i ekologicky šetrná. S hlubokými spalovacími prostory z kvalitních šamotů a velkými přikládacími dvířky je pohodlné je nabíjet dřevem, briketami nebo uhlím. Dvoustupňové spalování umožňuje nastavení podle druhu paliva pro maximální efektivitu.

Na vrchní litinové plotně můžete ohřívat jídlo a vychutnat si teplé pokrmy. Kamna Wamsler Kamino OF 804 classic jsou nejen praktická, ale i stylová volba pro vaše domácnost. S topenářským vypalovacím lakem na povrchové úpravě, tyto kamna jsou odolná a snadno se udržují v čistotě. S nabízeným záručním i pozáručním servisem včetně prodeje náhradních dílů máte jistotu dlouhodobé spokojenosti s vaším topením.

Hlavní parametry:
- Typ: Kamino 8 Klasik bez okna
- Výkon: 8 kW
- Rozsah celkového výkonu: 4-8 kW
- Palivo: Dřevo, uhlí, uhelné brikety
- Spotřeba paliva: 2-3 kg/h
- Systém spalování: Dvojí
- Vytápěný prostor: 160-210 m3
- Rozměry: 919 x 376 x 444 mm
- Průměr kouřovodu: 120 mm
- Účinnost: 75-80%
- Max. délka polen: 30-35 cm
- Váha: 125 kg
- Záruka: 2 roky
Zobrazit více

Parametry

Jmenovitý výkon 8 kW
Vytápěcí schopnost 210 m3
Průměr kouřovodu 120 mm
Druh vytápění tuhá paliva
Výška 91.9 cm
Šířka 44.4 cm
Maximální délka polen 30 cm
Hloubka 36.7 cm
Materiál litinová
Účinnost spalování 80 %
Barva černá
Výrobce Wamsler
Klasická krbová kamna ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud