Šedý elastický tmel na bázi MS polymeru je skvělým řešením pro tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, spáry mezi rámy oken a zárubněmi dveří, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety a další spoje až do dilatací 15%. Tento tmel je velmi snadno použitelný a nabízí barevnou stálost, odolnost vůči vodě a vynikající přilnavost k porézním materiálům. Po vytvrzení je přetíratelný, což usnadňuje finální úpravy. S tímto tmelem můžete být jistí, že vaše práce budou profesionální a dlouhodobě kvalitní.... Celý popis

Koupit za 273 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Šedý elastický tmel na bázi MS polymeru je skvělým řešením pro tmelení spojů a prasklin v sádrokartonech, spáry mezi rámy oken a zárubněmi dveří, utěsnění spár mezi zdmi a okenními parapety a další spoje až do dilatací 15%. Tento tmel je velmi snadno použitelný a nabízí barevnou stálost, odolnost vůči vodě a vynikající přilnavost k porézním materiálům. Po vytvrzení je přetíratelný, což usnadňuje finální úpravy. S tímto tmelem můžete být jistí, že vaše práce budou profesionální a dlouhodobě kvalitní.

Hlavní parametry:
- Velmi snadno použitelný
- Barevně stálý, vodě odolný
- Velmi dobrá přilnavost k porézním materiálům
- Přetíratelný po vytvrzení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weber
Použití do interiéru i exteriéru
Typ tmely
Barva šedé
tmelové pásky ano

Určitě si přečtěte

Články odjinud