WEBER Therm clima 25kg

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Toužíte po dokonalé a trvanlivé opravě či renovaci vašeho domova? Pak je pro vás ideální volbou jednosložková vysoce paropropustná lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Tato inovativní hmota vám umožní snadnou a efektivní práci při lepení a stěrkování různých materiálů. Díky své paropropustnosti zajistí optimální podmínky pro vaše konstrukce a minimalizuje riziko vzniku plísní či dalších problémů spojených s vlhkostí. S tímto produktem dosáhnete profesionálních výsledků a zároveň si ušetříte... Celý popis

Koupit za 725 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Toužíte po dokonalé a trvanlivé opravě či renovaci vašeho domova? Pak je pro vás ideální volbou jednosložková vysoce paropropustná lepicí a stěrková hmota na bázi cementu. Tato inovativní hmota vám umožní snadnou a efektivní práci při lepení a stěrkování různých materiálů. Díky své paropropustnosti zajistí optimální podmínky pro vaše konstrukce a minimalizuje riziko vzniku plísní či dalších problémů spojených s vlhkostí. S tímto produktem dosáhnete profesionálních výsledků a zároveň si ušetříte čas a námahu. Buďte svému domovu oporou s touto kvalitní lepicí a stěrkovou hmotou na bázi cementu.

Hlavní parametry:
- Jednosložková lepicí a stěrková hmota
- Vysoce paropropustná
- Prášková forma
- Na bázi cementu
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weber
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Barva šedé
Značka Weber
tmely na beton ano
tmely na keramiku ano
Montážní pěny ano
Epoxidové tmely ano
polyuretanové tmely ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud