WEBER Therm Elastik 25kg

98 %
Stars
(10 hodnocení)

Tato jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota je skvělou volbou pro aplikaci na tepelně izolační kompozitní systémy (ETICS) v kvalitativní třídě A podle Českého zkušebnictví budov (CZB). Díky své pružnosti a odolnosti je ideální pro použití na venkovní fasády, kde je potřeba spolehlivého a trvanlivého materiálu. Tato hmota je založena na cementu, což zaručuje vysokou pevnost a stabilitu aplikace. Hlavní parametry: - Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota - Určeno pro aplikaci na tepelně... Celý popis

Koupit za 353 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota je skvělou volbou pro aplikaci na tepelně izolační kompozitní systémy (ETICS) v kvalitativní třídě A podle Českého zkušebnictví budov (CZB). Díky své pružnosti a odolnosti je ideální pro použití na venkovní fasády, kde je potřeba spolehlivého a trvanlivého materiálu. Tato hmota je založena na cementu, což zaručuje vysokou pevnost a stabilitu aplikace.

Hlavní parametry:
- Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota
- Určeno pro aplikaci na tepelně izolační kompozitní systémy (ETICS) třídy A
- Pružná a odolná
- Založeno na cementu
- Ideální pro venkovní fasády
- Zajišťuje vysokou pevnost a stabilitu aplikace
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weber
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Barva šedé
Značka Weber
tmely na beton ano
tmely na kov ano
tmely na sklo ano
tmely na keramiku ano
Montážní pěny ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud