WEBER Therm minus 7 25kg

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Tato praktická hmota je skvělým pomocníkem pro vaše stavební a opravářské projekty, zejména v chladnějším počasí. Jedná se o jednosložkovou práškovou lepicí a stěrkovou hmotu, která je založena na cementu. Díky svému složení je ideální pro použití i v mínusových teplotách, což z ní činí skvělou volbu pro zimní opravy a stavby. S touto hmotou můžete snadno a efektivně lepit a stěrkovat různé materiály, jako jsou cihly, beton či dlaždice. Navíc je snadno aplikovatelná a poskytuje pevné a trvanlivé... Celý popis

Koupit za 607 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato praktická hmota je skvělým pomocníkem pro vaše stavební a opravářské projekty, zejména v chladnějším počasí. Jedná se o jednosložkovou práškovou lepicí a stěrkovou hmotu, která je založena na cementu. Díky svému složení je ideální pro použití i v mínusových teplotách, což z ní činí skvělou volbu pro zimní opravy a stavby. S touto hmotou můžete snadno a efektivně lepit a stěrkovat různé materiály, jako jsou cihly, beton či dlaždice. Navíc je snadno aplikovatelná a poskytuje pevné a trvanlivé spoje. S touto hmotou budou vaše projekty snadné a odolné i za náročných podmínek.

Hlavní parametry:
- Jednosložková prášková hmota
- Na bázi cementu
- Ideální pro použití v mínusových teplotách
- Snadná aplikace
- Silné a trvanlivé spoje
- Vhodná pro lepení a stěrkování různých materiálů
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weber
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Značka Weber
tmely na beton ano
Epoxidové tmely ano
Barva šedé

Články odjinud