WEBER Therm technik 25kg

90 %
Stars
(2 hodnocení)

Tato praktická lepicí a stěrková hmota je skvělým pomocníkem při různých stavebních pracích. Díky své jednosložkové práškové formě je snadno připravitelná a aplikovatelná. Hmota je vyrobena na bázi cementu, což zajišťuje její pevnost a spolehlivost. Ideální pro lepení a stěrkování různých povrchů v interiéru i exteriéru. S touto lepicí a stěrkovou hmotou dokonale zvládnete jakékoliv drobné opravy či renovace. Hlavní parametry: - Jednosložková prášková forma - Na bázi cementu - Vhodná pro interiér... Celý popis

Koupit za 777 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato praktická lepicí a stěrková hmota je skvělým pomocníkem při různých stavebních pracích. Díky své jednosložkové práškové formě je snadno připravitelná a aplikovatelná. Hmota je vyrobena na bázi cementu, což zajišťuje její pevnost a spolehlivost. Ideální pro lepení a stěrkování různých povrchů v interiéru i exteriéru. S touto lepicí a stěrkovou hmotou dokonale zvládnete jakékoliv drobné opravy či renovace.

Hlavní parametry:
- Jednosložková prášková forma
- Na bázi cementu
- Vhodná pro interiér i exteriér
- Snadná aplikace a příprava
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weber
Použití na dřevo
Typ lepidla
Barva šedé
tmely na beton ano
tmely na keramiku ano
Epoxidové tmely ano

Články odjinud