Weber tmel 700 je spolehlivým pomocníkem při lepení a stěrkování. Tato jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu je ideální volbou pro různé stavební úkoly. Díky své kvalitě a jednoduché aplikaci si s ní poradíte snadno i doma. Weber tmel 700 vám umožní rychle a efektivně dokončit vaše projekty a získat hladký a pevný povrch. Hlavní parametry: - Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota - Na bázi cementu - Snadná aplikace - Ideální pro různé stavební úkoly - Zajišťuje... Celý popis

Koupit za 205 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Weber tmel 700 je spolehlivým pomocníkem při lepení a stěrkování. Tato jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota na bázi cementu je ideální volbou pro různé stavební úkoly. Díky své kvalitě a jednoduché aplikaci si s ní poradíte snadno i doma. Weber tmel 700 vám umožní rychle a efektivně dokončit vaše projekty a získat hladký a pevný povrch.

Hlavní parametry:
- Jednosložková prášková lepicí a stěrková hmota
- Na bázi cementu
- Snadná aplikace
- Ideální pro různé stavební úkoly
- Zajišťuje hladký a pevný povrch
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Weber
Použití do interiéru i exteriéru
Typ lepidla
Značka Weber
Epoxidové tmely ano
akrylátové tmely ano
polyuretanové tmely ano
Barva šedé
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Články odjinud