Svařovací tuba A je ideálním pomocníkem pro spojení PVC pásů za studena. S její pomocí můžete snadno spojit dva kusy PVC podlahy po dvojím řezu. Díky integrovanému kovovému hrotu dokáže tuba hluboce proniknout do spoje a zajistit tak optimální svaření. Svařovací tuba A je dodávána s návodem k použití, který vám usnadní práci a zajistí správné provedení spoje. Hlavní parametry: - Svařovací tuba A pro spojení PVC pásů za studena - Integrovaný kovový hrot pro lepší penetraci svařovacího prostředku... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Svařovací tuba A je ideálním pomocníkem pro spojení PVC pásů za studena. S její pomocí můžete snadno spojit dva kusy PVC podlahy po dvojím řezu. Díky integrovanému kovovému hrotu dokáže tuba hluboce proniknout do spoje a zajistit tak optimální svaření. Svařovací tuba A je dodávána s návodem k použití, který vám usnadní práci a zajistí správné provedení spoje.

Hlavní parametry:
- Svařovací tuba A pro spojení PVC pásů za studena
- Integrovaný kovový hrot pro lepší penetraci svařovacího prostředku
- Ideální pro svařování PVC podlah po dvojím řezu
- Dodáváno s návodem k použití
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Werner Müller

Články odjinud